SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet toka me qira kilometri i pare Prishtine-Mitrovice te rethi Ismeti.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
ID e produktit :
111510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet toka me qira kilometri i pare Prishtine-Mitrovice te rethi Ismeti.
Toka ka 16ari dhe gjendet mrapa pompes.
Per me shume informata:049-709-100
Informata rreth publikuesit
*****
Prishtinë
049709100
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »