SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 55m2, kati i pare, lagjja Tophane
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:36
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
111521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 55m2, ne katin e pare, ne lagjen Tophane. Banesa eshte ndertim i ri dhe shume funksionale, ka kete renditje:
- sallon me kuzhine
- 1 dhome gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 850 euro per m2,qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »