SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË LAGJEN AKTASH
Çmimi :
€83,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
104 m²
ID e produktit :
111527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË LAGJEN “AKTASH” NË Rr.”AGIM RAMADANI” KATI 11, ME SIPËRFAQE 104.41m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 83.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »