SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Te SANTEA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
111541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen e cila ka dy dhoma gjumi dhe dhome dite,kuzhine dhe trepezari ndamas, koridori dhe banjo, duhet me i pase rreth 70m2 neto. Cmimi per qera eshte 350 euro (shpenzimet e rrymes,ujit,nxemjes,berllogut nuk perfshihen ne cmim). Jemi te interesuar per qeragjinje serioz, te rritur, jo me femij te vogel dhe studenta.
Kontakt:
045 19 00 19 & 045 124 677
WhatsApp: +37745/190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »