SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Lukxose ne ULPIANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
111549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese ne UlpianeBanesa ka:

- 1 Kuzhine me sallon
- 2 Dhoma
- 1 Ballkon
- 1 Koridor
- 1 Banjo
- Ka rezervuar te ujit, qe dmth ka uje 24 ore
- Nxemjen qendrore individuale ( me rryme)
- Klime
- Sistemi I ujit Rehau
- Interfon me kamere
- Roleta te jashtme
- Lluster me 2 ngjyra ne dhome te fjetjes + digitron
- Salloni e ka tavanin e punum me knauf dhe me ndricim me shume ngjyra.
- Mekanizmi i dyerve dhe fijokave te kuzhines eshte qe mbyllen ngadal dhe nuk kersasin.
- Dhomat e gjumit Lindje, Salloni Perendim. etjj.

Cmimi NETO : 450 EUR
Kontakt_WhatsApp
045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »