SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Dragodan
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
111590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne Dragodan, banesat e ALtrade, kati i pare, banesa eshte e mobiluar dhe ka garazhe private. Kontrata e qirase duhet te jete minimum 1 vjecare.Per info mund te thirni ne: 045 32 66 66

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blodin
045 32 66 66
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »