SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 170 ari tok
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
111604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne fshatin Çitak komuna e skenderajt , maxhistralja mitrovic-pejShetpia posedon 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhin, 2 banjo, lokali posht, dhe 170 ari tok

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zeqa
Skënderaj
049148006
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »