SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira perballe Ambasades se re Amerikane ne Prishtine
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
111615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa perballe Ambasades se re Amerikane. Banesa ka 56 metra katrore, 1 dhome gjumi , 1 sallon me kuzhine dhe nje banjo/wc.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Banesa
Prishtinë
044/846265
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »