SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje afer Progresit Kabashi2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
111625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon Nje Sallon me kuzhin Dy dhoma gjumi koridori eshte i madh banjon dhe ballkonin Banesa eshte 93 =m2 Qmimi sipas marreveshjes Banesa eshte e rre.Banesa ka edhe Garazhden per vetur +37744 324 688 + Viber
Informata rreth publikuesit
Erhan
Prizren
044 324 688 044 477 239
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »