SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Lakrishte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
111679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Lakrishte,afer ka "Shkollen e Mesme Shtjefën Gjeqovi" dhe Stacionin Policor Nr4,gjithashtu edhe Procredit Banken Ka lidhje me trafikun Urban dhe Stacioni i autobuseve eshte shume afer. Banesa ka 75m2 Banesa ka kete renditje: -Sallonin, -Dhomen e fjetejes, -Nje dhome te femijeve, -Banjon, -Kuzhinen, -Shpajzin, -Dy terraca. Qmimi i Diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Rinor
Pristina
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »