SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fshati Milloshev 62 ari
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
ID e produktit :
111681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trolli ne fshatin Milloshev i ka 62 ari 1ari 2000 euro. jo larg rruges kryesore. I ka me ujsjells kanalizim dhe rrym ngjitun me arë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Kastriot
044/425/376 049/121/235
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »