SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli me siperfaqe 3.5 ari
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
3.5 m²
ID e produktit :
111708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli me siperfaqe 3.5 ari ne lagjen e re te vendbanimit ne baje te peje posedojm te gjitha dokumentacionet dhe mund te perkthehet pa probleme

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Robert
Kijevë
044-445-441
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »