SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap Banes me Qera ne Emshir
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
111709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk jep banese me qera ne Emshir (te Blloku 10) banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme, Banesa leshohet prej 31.01.2016.

Banesa posedon
Sallon me Kuzhine
dhome gjumi
Banjo

Per me shume mund te na kontaktoni ne ket ne nr +38649394111 +38649394463(viber) E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »