SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi, banesa, troje, lokale për shitje dhe qiradhënie-Në Gjithë-Kosoven
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
111725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni për Patundshmëri ERONA shpk në Gjithë-Kosoven bën ndërmjetësim në; shitblerje dhe qiradhënie, të shtëpiv, banesav, trojev, lokaleve etj .

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »