SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese 35m2 me mobile ne qender te Dodona!Delta
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
111731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte garsoniere ku ka nje dhome dhe kuzhinen e ndare,eshte komplet e mobiluar dhe ndodhet ne katin e pare.Posedon fleten poseduse,informata 044 249 654(Viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »