SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Dragodan
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:46
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
111735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer banesave te Tregtise, posedon 100m2 -sallon, kuzhine dhe dy dhoma gjumi, kati II.

Cmimi 750 euro/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »