SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali 70m2 me qira perballe Bashkesise Islame Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
111742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira 70m2 ne qender te Prishtines perballe Bashkesise Islame rruga Bajram Kelmendi.Lokali eshte shume i pershtatshem per zyre per shtypshkronje dhe per cdo veprimtari tjeter.Lokali eshte i renovuar dhe ka nje mini kuzhine te mbyllur me dollape.Per te qirramarres serioz brenda enterieri mund te ndryshohet nga vet qiramarresi sipas deshires..Mund te kontaktojne ne numrin 044238919 dhe ne viber +37744646431
Informata rreth publikuesit
Egzon
Hilton Head Island, South Carolina
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »