SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banese me qira me dy dhoma vetem 250 me te reja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
111786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesa qe ka 78 metra katror
Dy dhoma gjumi
Sallon me kuzhine.
Banjo,
Ballkon
Korridor
Banesa gjendet ne lagjen Mati 1 ,ne rrugen Ndue Perlleshi, lidhet me rrugen B,ne kompleksin banesor 'Labi Invest'.
Banesa eshte e re dhe me mobile te reja.
Cmimi i diskutueshem per qiramarres afatgjate.

Kontakt_WhatsApp:
045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »