SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA BREGI I DIELLIT
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:28
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
111806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Banesa është me sipërfaqe 80.00 m2

- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + 1 banjo+ ballkon. Banesa ka orientim lindje në objektin banesor.- Objekit banesor është 4 katesh nga dy banesa në kate, hyrja në objekt është me kartela dhe ka siguri të lartë.- Banesa është e super e mobiluar. Ka të instaluar edhe sistemi e rezervarëve (dmth ka 24 ore ujë)- Qeraja mujore është 350.00 Euro, preferohen familjar ose nderkombetar.- Kontakti
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951358
049882380
imobanimi@gmail.com
www.imobanimi.wix.com/imobanimi 
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »