SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira zyra 200m2 ne Qender afer kino ABC
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
111807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira zyra 200m2 ne Qender afer kino "ABC", zyra eshte ne katin e pare, ka 7 hapesira pune, dy banjo, wc, 4 ballkone. Hapesirat jane shume funksionale dhe te shfrytezueshme, me lokacion shume atraktiv, shume te pershtatshme per: Call Center, programim, shkolla te gjuheve dhe veprimtari te tjera. Cmimi eshte 2000 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »