SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qira
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
11181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira kati i shtepise,dy dhoma,kuzhine,ngrohje qendrore.Per 4 studente/a.Ne cmim llogariten te gjitha shpenzimet si

rryma ,uji,ngrohja.Adresa:L.Spitalit,rr.Mbreti Genc,afer marketit KRONI.Tel:049 790 519 dhe 038 512 215
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
049790519
L.Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »