SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Gasonjer Te llesna
Çmimi :
€27,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
111816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Gasonjer te Llesan 100m larg fakiktett Filologjik me dokumentacion te vertetuar te noteri dhe flet poseduse dhe qmimi eshte 27.000 euro per me shum 044778169.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altina
044778169
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »