SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes me qira ne rrugen B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
111833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa Gjindet te Rruga B, objekti banesor Partner Dervosholli ne katin e par gjendet FiveStar dhe Meridian Express ndersa banese qe e leshoj me qera eshte ne katin e 7-te. Banesa eshte ndertim i ri posedon ashensorin me kartel, furnizim me uje dhe rrym 24/7. Banesa eshte 60m2, posedon nje dhom gjumi, banjo, koridor, sallonin me kuzhin dhe nje ballkon. Banesa eshte e mobiluar.
Kontakt: 045/19 00 19& 044/124-677
WhatsApp
045/190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »