SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
- Leshoj garsonjere me qera, garsonjera gjendet ne lagjen Bregu I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
ID e produktit :
111834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Leshoj garsonjere me qera, garsonjera gjendet ne lagjen Bregu I Diellit 1 rruga ‘’Hyzri Talla’’ perball shtepis se shendetit tek banesat e kuqe.

Apartamenti eshte I mobilur, I perbere prej nje dhome, nje kuzhine, banjo koridor si dhe taras. Garsonjera eshte e instaluar me nxemje qendrore te furnizuar nga Termokosi.Per me teper ju lutem kontaktoni ne telefon dhe viber ne numrat e me poshtem:+38649175599,

+37744266504
Informata rreth publikuesit
Besim
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »