SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesa dhe lokale me qera.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
111845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesa dhe lokale me qera ne Fushe Kosove mbrapa shkolles "Mihail Grameno".
Jane shume te pershtatshme per banim kane shkollen,çerdhen dhe spitalin afer si dhe eshte i vetmi objekt me park.
045239701
Informata rreth publikuesit
Ylli
Prishtinë
45239701
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »