SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet banesa 88m2 te Qendra Tregtare
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '14
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
11185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 88m2 ne Breg te Diellit I, afer Qendres Tregtare, kati i I-re, me nxehje qendrore, bodrum dhe 3 ballkona, ne gjendje te mire. Çmimi 135.000 euro. Tel.045 50 20 40 ose 044 40 23 21.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Qendra tregtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »