SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa cc75m2 ne qendren e ngushte te Prishtines
Çmimi :
€132,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
11186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa cca 75m2 ne qendren e ngushte te Prishtines, k-II, me 2 ballkona, ne teresi e rinovuar dhe e mobiluar. Ndertim i vjeter. Çmimi fix 132.000 euro. tel.045 50 20 40 ose 044 40 23 21.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »