SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me qera ne Fushe Kosove
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
111868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk jep banesen me qera ne Fushe Kosove Banesa eshte ne katin 1 e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme preferoj familjar.

Banesa Posedon
Sallon Kuzhine
2 dhoma gjumi
banjo

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »