SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy Banesa 71m2 ne Fushe Kosove
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
111870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesat ne Fushe Kosove banesat ka siperfaqe prej 71m2 jan ne katin 5dhe ktin e 6. jan ne gjendje te banuesh,e

Banesat Posedojn
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »