SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
244 m²
ID e produktit :
111892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e sa po ndertuar me 244m2 dhe 9 ari Truall (oborr) shtepia ka nje plan modern dhe shume te pershtatshem , ka 4 dhoma ,2 banjo dhe sallonin me oxhak dhe kuzhine te perbashket shtepia gjindet ne fshatin Lloshkobare menjehere mbrapa Pishines As, Per me shume informata nr kontaktues 043941261 .044130251Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
burim
044130251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »