SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - HOSTEL 24 ORËSH
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
ID e produktit :
111909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojm banesa me qira 24 orëshe "Hostell" në qendër S.sporti , Banesat kanë : një dhomë gjumi , sallon, kuzhinë,dhe banjo, janë të mobiluara , Tv , internet 24 ore , parking . Çmimi : 25 euro. Rezervimet mund ti beni nga ora : 09.00-16.00
044 453 590
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »