SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Mati 1.
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:00
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
111923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Mati 1, afer rruges "Enver Maloku".
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase. Banesa eshte e kthyer nga lindja, eshte shume e pershtatshme per banim.
Banesa eshte e pa mobiluar por mund te mobilohet varesisht prej kerkesave.
Çmimi eshte 200euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »