SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese afer Universitetit Iliria, mbrapa Hotel AFA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
111927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 dhoma dhe 1 dhome me kuzhine, per studente.
Nr mob: 045338607
Informata rreth publikuesit
Lamre
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »