SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE DRAGODAN TE HOTEL ADRIA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
104 m²
ID e produktit :
111928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne lagjen Arberia ish Dragodan me sakte te Hotel Adria afer Raiffeisen Bank ,ndodhet ne katin e parë,eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon

350 pa mobilje(çmimi i negociushem)
500 euro vjen me mobilje.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
O.Ve
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »