SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ARBERI ISH DRAGODAN 76m²
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
111935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia ish Dagodani. Banesa gjindetne katin e I-re dhe ka 76 m². Eshte e pa mobiluar, po do te mobilohet.
Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
wc
Banesa paiset me te gjitha mobiljet e duhura.
Qmimi: 300€

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
Tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
www.imobanimi.wix.com/imobanimi 
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »