SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me Qira ne Pejton - Kodi 0635
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
111943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre me Qira ne Pejton - Kodi 0635

Lokacioni: Afer Ipkos dhe Tatlises

Siperfaqe: 68 m2

Lati 1

Renditjet:

- Dhom
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Pamjen ka Rruga Kryesore

- E pershtatshem per zyre, ordinanca, stomatolog etj.

Çmimi €400

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »