SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE DARDANI MBI KURRIZ- te RES MELOSI
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
111945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Dardania, te Kurrizi, gjindet ne katin e 5-te, ka lift funksional, ka pamje nga JUGU, e renovuar ne teresi dhe e mobiluar ne teresi.
Banesa me dokumenta eshte ne rregull, (ne dokumenta i ka 72m2 neto, ndersa hapesire i ka 90 m2) nuk eshte ne hipotek dhe bleresi mund ta qet ne emer te vetin pa problem.

Ka kete renditje:
-sallon
-kuzhinen e vecante
-koridori
-2 dhoma e gjumit
-banjo
-ballkoni (sistem i mbyllur, mund te perdoret edhe si dhome e vogel)

Banesa eshte me 3 nivele.

Cmimi eshte 90 mije euro pa mobilje.
Cmimi me mobilje 95 mije.
Mund te diskutohet!

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:

045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
O.ra.44.vib
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »