SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Risi VETEM 17,000 mi Euro Banesa ne pej. Agjencioni per patundeshmeri shet banesen { Garosonjerk } ne Pej afer stacionit atobusave.
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
111997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Risi VETEM 17,000 mi Euro Banesa ne pej.
Agjencioni per patundeshmeri shet banesen { Garosonjerk } ne Pej afer stacionit atobusave banesa gjindet ne katin e 4
Banesa ka ket renditje
1 - Dhom
1 - Dhom me Kuzhin
1- Shapjz
1- Banjo
1- Koridor
1- Shpajz
Banesa shitet me qmim shum shum lir vetem 17 euro
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »