SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
112004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 86m2 ne Fushe Kosove eshte ne lagje shume te mire eshte tek qerdhja e shtetit ne rrugen Lidhja e prizrenit afer viva fresh store banesa posedon 2 dhoma gjumi sallon me kuzhine banjo koridor ballkon eshte e mobiluar dhe shitet me mobile gjithashtu banesa eshte ndertim i ri qe 4 vjet u ndertu banesa ka uje 24ore gjithashtu edhe rryme lifti osht digjital 24 ore me kartela dhe banesa ka uje te batllaves dmth uje te pijshem dhe gjendet ne katin e 7 por me lift numri kontaktus 044 176 182 qmimi diskutohet
Informata rreth publikuesit
ardi
Prishtinë
044524591
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »