SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
112012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera ne Fushe Kosove, banesa gjendet afër shkollës Mihajl Gramero dhe është e mobiluar, ndërtim i ri.

Kontakti: 045317136
Informata rreth publikuesit
Bleron
044296840
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »