SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
ID e produktit :
112015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt (hotel) Në shitje:posedon bodrum për parking të siguruar në katin përdhes,posedon restaurant për 300 vende që i njejti mund të përdoret për organizimin e dasmave etj.
Në katin mbi restauran gjenden 10 dhoma të gjitha në dispozicion,po ashtu një kat sipër është ku mund te realizohen 10 dhoma ose një sallon për 300 vende kurse në katin e fundit është një tarasë verore me 320m2
Për informata na kontaktoni në :
+4915143382334 dhe në
+37744212501 .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Gjilan
044212501
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »