SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes me qira Breg te Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
112037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit perball shkolles Isamil Qemaili , banes ka 90m2 dhe posedon :
2 dhoma gjumi
Sallon kuzhin
banjo
ballkon
Koridor
banesa eshte e mobiluar dhe komode
Kontakt:
045/19 00 19& 044/124-677
WhatsApp
+37745 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »