SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes me qira ne Velani
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Velani, banesa ka 65m2
eshte e mobiluar shum mire dhe posedon garazh.
1 dhome gjumi, sallon , kuzhine, banjo, ballkon

Kontakt:
045/641-794 & 044/124-677
Viber:
+37745 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »