SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 200m2 me qira te QAFA.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
112055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 200m2 me qira te QAFA.
Banesa gjendet afër Restaurant Sofra Bezi në Rr. Josip Rela, është mirë e mobiluar, ka edhe rezervuar uji dhe është në katin e III-të (nuk ka lift).
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Koridor
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
2. Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333;
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »