SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne Dragodan
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
112119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne Argeria 3C h2 nr34, perkatesisht te komuna e re, kthesa e dyte ne te majte. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, wc, ballkon, garazhe privarte. Ka gjithsej 96 m2. dhe ndodhet ne katin e peste, lifti punon, uje ka 24 ore
Cmimi eshte 500 euro neto (obligimet si uji,rryma,,berllogu duhet paguar)
Viber; +386 49 344403
Leshohet vetem per nderkombetar
Informata rreth publikuesit
Amir
Pristina
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »