SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lezhohet banesa me qera ne Dardani
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
112120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne lagjen Dardania, perkatesisht te Santea. Banesa ka pamjen nga parkingu. Banesa ka hapesire rreth 70m2 neto dhe posedon 2 dhoma gjumi dhe nje dhome dite, kuzhinen e ka ndaras nga teperazira,koridor dhe banjo, eshte ne katin e tete, lifti punon 24 ore ashtu si nxemja nga termokos.
Cmimi eshte 330 euro neto (obligimet si uji,rryma,nxemja,berllogu duhet paguar)
Viber; +386 49 344403
Leshohet vetem per familjar te rritur.
Informata rreth publikuesit
Amir
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »