SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE PEJTON 67M2 KATI3 SK+2DHGJ 105000€
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:00
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
112162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA, NDERTIM I VJETER, TE SACH CAFFE, NE PEJTON
ME DOKUMENTE 67 M2, POR HAPESIRA SIPAS MATJEVE BRUTO ESHTE DIKU 91.5 M2:

2 X DHOMA GJUMI
1 X SALLON
1 X PARA DHOM TE KUZHINA
1 X KUZHIN E NDAR NGA SALLONI,
1 X BANJO
1 X SHPAJZ
1 X KORIDOR ME (DY ORMANA TE MURIT PER GARDEROB)

NXEMJE QENDRORE - RADIATOR TE RI
DRITARE TE REJA
2 X ASHENSOR (LIFTA) FUNKSIONAL

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »