SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
13ari ne VITOMERIC TE SHKOLLA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a shet 13 ari me shtepi te re ne vitomric afer shkkoles vitomeric dhe perball abullantes 100m larg nga rruga krysore shtepija esht e re dhe ka nje infrastruktur te plot
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
VITOMERIC [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »