SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Ekskluzive 85m B Diellit Banesa e Standardit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
112173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen B.Diellit banesat e ( (Standardit) kompleksi Dafina . Banesa ka siperfaqe prej 85 m2 kati I dyte dhe ka kete tenditje : Dhome dite me kuzhin , Dy dhoma gjumi ,dy banjo, garazhe, bodrum, uje te nxehte 24 ore, ashensor dhe eshte extra E mobiluar Dhe ka pamje lindje perendim . Per me shume info kontako 044 213 307Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bsk_uni
049282343
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »