SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
112175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ka dy dhoma te gjumit, sallon dhe kuzhin. Me nxemje qendrore dhe gjithashtu e mobiluar.
Numrat konkaktues:
044 545 645
045 241 054
Informata rreth publikuesit
A
Mitrovicë
044123456
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »